Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Strukturální opravy betonu

obecný systém oprav degradovaných betonových ploch

kompletní ochrana betonu

Inovativní materiály pro strukturální opravy betonu

Základ každé úspěšné opravy je kvalitní systém. Níže na této stránce naleznete produkty, které vytvářejí obecný ucelený systém oprav degradovaných betonových ploch. Pro návrh konkrétní opravy Vašeho problému nás neváhejte kontaktovat.Obecný systém oprav se skládá z následujících kroků:

1. Vyhodnocení a příprava podkladu (vyčištění a konsolidace či hydroizolace)
2. Oprava trhlin
3. Reprofilace
4. Povrchová úprava
5. Impregnace
6. Údržba

Příprava podkladu

Degreaser

Degreaser je speciální alkalický čistící a odmašťovací ekologický prostředek, určen na čištění silně znečištěných povrchů včetně průmyslového znečištění. EverCrete Vetrofluid

EverCrete Vetrofluid je speciální hydroizolační ochrana betonu. Je určena pro všechny druhy betonu. Přípravek je určen k přímé hydroizolaci a všude tam kde je nutné zvýšit kvalitu stávajícího betonu.

EverCrete Pavishield

Evercrete Pavishield je méně koncentrovanější variantou přípravku Vetrofluid speciálně vyvinutou pro použití jako ochrana průmyslových podlah. EverCrete stabilizuje zprašování betonu, zvyšuje pevnost betonu a také zabraňuje vzlínající vlhkosti.

Rust Buster Gel

Rust Buster je to konvertor rzi určený k přeměňování běžné rzi pomocí chemické reakce na karbonovanou ocel. Může být podkladním nátěrem pro další nátěry, těsniče a jiné ochranné vrstvy, nebo ve 2-3 vrstvách jako konvertor rzi pro konečné ošetření konstrukce.

Reprofilace

Bonding Agent

Bonding Agent je multifunkční produkt, který vám umožní konečné a pevné spojení nové vrstvy betonu nebo malty na bázi portlandského cementu se stávajícími povrchy.

Bond Kote Strutturale

Bond-Kote Structural je cementová směs vyvinuta k opravě velmi poškozených čí frézovaných betonových povrchů v tloušťkách od 0,5 - 5 cm. 

Crono

Jedná se o vysoce pevnou, polymerem modifikovanou, vlákny vyztuženou, rychle tuhnoucí konstrukční maltu pro opravy betonu. Použitelné od 0 do 10 cm.

Opravné tenkovrstvé stěrky

Ercole

Ercole je cementová flexibilní stěrka určená pro opravu a obnovu povrchu. Je připravena k okamžitému použití po smíchání s vodou. Jedná se o poslední generaci materiálu, který lze aplikovat v tloušťce od 1 mm do 3 mm v závislosti na požadovaném výkonu.

Microbond

Microbond je jednosložková stěrka na bázi jemné mikrocementové směsi, která umožňuje hladké, rovnoměrné nanášení v tenkých vrstvách. Je vhodná pro použití v interiérech a umožňuje vytvářet různobarevné variace na horizontálních i vertikálních površích.

Finální impregnace

Cerbero Base

Cerbero Base je impregnační jednosložková akrylová penetrace na vodní bázi. Cerbero Base je bezbarvý, UV stabilní a nežloutnoucí. Cerbero Base je doporučeno aplikovat před aplikací Cerbero Sealeru kvůli zlepšení jeho adheze a zvýšení odolnosti vůči vodě a alkáliím.

Cerbero Sealer

Cerbero Sealer je transparentní polyuretanová impregnace pro cementové stěrky Ercole a Microbond. Je bezbarvý, UV stabilní a nežloutnoucí. V kombinaci s Cerbero Base vytváří odolný a ochranný film.

Gi. Gi. Sealer

Gi. Gi. Sealer je povrchová ochrana určená pro cementové stěrky Ercole, Microbond a betonové povrchy. Je k dispozici v matném provedení.
Gi. Gi. Sealer je bezbarvý a nežloutnoucí. Vytváří ochrannou vrstvu na povrchu, zvyšuje trvanlivost a chrání před poškrábáním.  

Kontaktní formulář

Máte jakýkoliv dotaz? Máte zájem o realizaci, školení či individuální cenovou nabídku? Napište nám!


Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.