Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Udržitelnost

Zavázali jsme se k tomu, aby konstrukce z betonu, cihel, kamene a dřeva vydržely co nejdéle.

Vysoká trvanlivost těchto materiálů zajišťuje ekologickou udržitelnost.

NAŠE POSLÁNÍ A ZÁVAZEK

O společnosti Ecobeton

Již více než dvacet let vyvíjíme produkty a systémy pro celkovou ochranu betonu a stavebních materiálů, jako je dřevo, cihly a přírodní kámen. Specializujeme se také na oblast betonových dekorativních stěrek produkcí ekologicky udržitelných tenkovrstvých mikrocementů, což je ideální materiál pro design interiéru v moderním a elegantním stylu. Ekologické mikrocementy a ochranné tmely pro beton, které vyrábíme v Ecobetonu, jsou výsledkem udržitelného, ​​odpovědného a ekologického výrobního řetězce, který jsme vyvinuli s odhodláním a pozorností.

Historie

Skupina Ecobeton, byla založena v roce 1993 v Oslu, následně se rozšířila po celé Evropě a ve světě prostřednictvím sítě národních poboček a místních distributorů. Úzce spolupracuje s americkými společnostmi, které produkují inovativní materiály a systémy pro stavebnictví. Hlavní výrobní závod a distribuční centrum pro Evropu sídlí v Itálii ve městě Vicenza.

Historie v ČR a SR

První dodávky materiálů značky Ecobeton do ČR jsou datovány v roce 2005, kde bylo zastupování společnosti řešeno prostřednictvím fyzické osoby podnikatele, dnešním společníkem.
V roce 2010 převzalo zastupování společnost VEEM TRADING, s.r.o. V roce 2017 byla založena samostatná společnost Ecobeton Czech Republic s.r.o. Již tedy více než 15 let dodáváme inovativní materiály značky Ecobeton na český a slovenský trh. 

Udržitelnost

Pozornost k ekologické stopě je konstanta, která vede společnost Ecobeton se stále rostoucím odhodláním a investicemi do udržitelnosti našeho výrobního řetězce, od výběru surovin po obalové systémy, od správné likvidace odpadu až po certifikáty kvality. Věřit a investovat do potenciálu lidí nás vede k přímému propojení s našimi zákazníky, k zajištění řešení na míru a k navázání vztahu důvěry a spolupráce, který je základem našeho podnikání.

Naše filosofie

Dnes ve společnosti Ecobeton podporujeme filozofii společenské odpovědnosti podniků s přesvědčením, každodenní podporou a sdílením zdravé stavební kultury. Naším závazkem je poskytovat ekologicky nezávadné materiály s vysokým výkonem, které prokazují mimořádnou trvanlivost a účinnost budov s ohledem na udržitelný rozvoj území.

Tady ve společnosti Ecobeton investujeme spoustu času, energie a zdrojů, abychom podpořili filosofii společenské odpovědnosti podniků pomocí faktů. Možná to není nejpohodlnější cesta, ale věříme, že je to jediný způsob, který může vést k lepší budoucnosti pro každého .

Několik konkrétních příkladů naší udržitelnosti

Systém environmentálního managementu ISO 14001

ISO 14021 Environmentální značky a prohlášení

Hodnocení životního cyklu (LCA) a Prohlášení o ekologickém produktu (EPD)

Čistá nula 2030 - závazek k nulovým emisím do roku 2030

Školení zaměstnanců v oběhové ekonomice

Udržitelné kartonové obaly

Člen rady pro zelené budovy

Člen klastru benátských zelených budov

Využití recyklovaných surovin

Bezpapírová kancelář

Čistá energie z obnovitelných zdrojů

Politika nulového odpadu ve společnosti

Podpora místních charitativních iniciativ

Pečlivý výběr partnerů a jejich zapojení

Použití recyklovaného plastu pro balení

Člen systému EKO-KOM

Naše certifikace kvality

Zajištění zachování vysoké kvality a bezpečnostních standardů v Ecobetonu je pro nás zásadním závazkem. Důvěryhodnost a spolehlivost společnosti také prochází certifikacemi, které se snaží získat, ve skutečnosti naše cementové nátěry a ochranné nátěry na beton, které vyrábíme, získaly důležité certifikace, které potvrzují jejich vlastnosti a kvalitu. Kromě produktů pro nás hodně záleží na všech výrobních postupech, od recyklace odpadu po řízení podniku a všeho, co může mít důležitý dopad na náš způsob podnikání.

Níže uvedené certifikace dokazují náš neustálý závazek udržovat soudržnou linii výroby a obchodního chování, což nám umožňuje vyrábět a prodávat udržitelné a bezpečné výrobky s minimálním ekologickým dopadem na životní prostředí kolem nás. Kromě toho také potvrzují naši každodenní vůli být transparentní společností zavázanou k tomu, aby se svět stal lepším místem pro všechny.

E-SHOP

- Pokud máte zájem o nákup materiálu, navštivte náš e-shop.

Kontaktní formulář

Máte jakýkoliv dotaz? Máte zájem o realizaci, školení či individuální cenovou nabídku? Napište nám!


Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.