search

Cerbero Sealer - dvousložkový sealer na mikrocementy

2 160 Kč
s DPH Dodání: 24-48 hodin.

Cerbero Sealer je transparentní polyuretanová impregnace pro cementové stěrky Ercole a Microbond. Je bezbarvý, UV stabilní a nežloutnoucí. V kombinaci s Cerbero Base vytváří odolný a ochranný film, který zvyšuje odolnost impregnované plochy, chrání ji před odřením a poškrábáním, je odolný vůči mastnotě, kyselinám a alkalickým látkám.

Povrchová úprava
Počet
skladem

 

Doprava zdarma při objednávce nad 1000,- Kč

Cerbero Sealer se používá jako povrchová úprava chránící tenkovrstvé mikrocementové stěrky Ercole a Microbond. Cerbero Sealer je lak na betonovou stěrku a je vhodný k použití v obytných a veřejných budovách, jako jsou kanceláře, obchody, lékařské ordinace atd. Není vhodný na plochy zatížené automobilovou dopravou.

Vlastnosti

  • Dvousložková polyuretanová impregnace na vodní bázi
  • Aplikace pomocí lakovacího válečku, T-barem, Snappy nebo Smoother aplikátorem případně nízkotlakým postřikem
  • Pro vnitřní použití (soukromé i veřejné)
  • Vysoká odolnost vůči vodě, mastnotě a chemickým látkám
  • UV stabilní, nežloutnoucí
  • Ochrana před poškrábáním
  • Odolnost proti otěru

Aplikace

Povrch musí být dokonale zpevněný, strukturálně jednotný, suchý a ošetřen Cerbero Base (viz. informace v souvisejícím technickém listu). Před aplikací první vrstvy Cerbero Sealeru se ujistěte, že je povrch zbaven nečistot. Protřepejte láhve před použitím. V čistém kbelíku pečlivě promíchejte po dobu 2 minut část A s částí B (poměr míchání 5:1). Doba zpracovatelnosti výrobku je přibližně 2 hodiny a může se lišit v závislosti na okolních podmínkách (teplota a vlhkost). Aplikujte Cerbero Sealer pomocí lakovacího válečku, T-Baru, Snappy nebo Smoother aplikátorem, případné pomocí nízkotlakého postřiku. Vyvarujte se aplikace nadměrného množství Cerbero Sealeru a zabraňte tvorby kalužin. Pro dosažení optimálního výsledku použijte dvě vrstvy Cerbero Base a jednu vrstvu Cerbero Sealeru. Je možné zředit Cerbero Sealer s 10% vody z důvodu usnadnění procesu aplikace (teplé či větrné počasí, atd.). Cerbero Sealer musí být nanesen na suchý povrch po 2-3 hodinách a nejpozději do 8 hodin po aplikaci Cerbero Base. Pokud se tato doba nedodrží, je nutné před aplikací povrch zbrousit brusným papírem o zrnitosti 220/320. Doba vytvrzování systému Cerbero (Base a Sealer) je 72 hodin při 25° C a 65% relativní vlhkosti.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při aplikaci nejezte a nepijte. Používejte ochranné rukavice a vhodnou ochranu očí. Ve špatně větraných prostorech používejte vhodný, schválený respirátor. Vyvarujte se vzniku aerosolu. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc okamžitě!

pdf Technický list

55 ks

Parametry

Mechanická odolnost
4 / 5
Voděodolnost
5 / 5
Stabilita
stabilní, neovlivňuje barevnost povrchu (neztmavuje povrch)
Výhody
dvousložkový, snadná aplikace válečkem, rychlé zasychání
Způsob aplikace
mikrovláknovým válečkem s delším vlasem (minimálně 8 mm)
Vydatnost balení
15-25 m2 v závislosti na ředění (0-10%)