Steinfix Plus - 1 litr Zobrazit větší

Steinfix Plus - 1 litr

STNFXPLS1

Nový produkt

Steinfix Plus

je lesklý, nežloutnoucí, pronikající akryl sealer sloužící k vytvoření odolného ochranného štítu betonových povrchů a Ecobeton povrchových úprav.

Více informací

7 ks

skladem

787 Kč s DPH

Parametry

Odolnost 2 / 5
Stabilita stabilní, neovlivňuje barevnost povrchu (neztmavuje povrch)
Výhody jednosložkový, snadná aplikace, ideální jako první impregnační vrstva, následně doporučujeme aplikovat Gi. Gi. Seaer
Způsob aplikace idealně aplikátorem Snappy
Vydatnost balení 8 m2 ve dvou vrstvách, (16 m2 v jedné vrstvě)

Více informací

pdf Technický list

pdf Bezpečnostní list


Steinfix Plus chrání podlahy před skvrnami po pneumatikách, ropnými nečistotami a většinou chemikálií. Je použitelný jako finální ošetření na vnitřní nebo vnější povrchy. Steinfix Plus je bezpečná alternativa k přípravkům na bázi rozpouštědel s vysokým stupněm VOC. Steinfix Plus poskytuje houževnatou vazbu na téměř všechny druhy povrchů, nejen pouze na dekorativní beton, ražený beton a nové nebo stávající betonové povrchy.

Vlastnosti

Steinfix Plus zaručuje špičkový výkon a v porovnání s tradičními produkty na akrylové bázi poskytuje větší pružnost, chemickou odolnost, adhezi, odolnost a tepelnou odolnost.
Steinfix Plus je samosíťující, což umožňuje lepší tvorbu filmu, včasnou vodo-nepropustnost, přilnavost, extrémní trvanlivost a vynikající odolnost proti alkáliím a výkvětům. Snadno se nanáší, rychle schne a odolává UV záření.

Aplikace

Aplikujte štětcem, koštětem, válečkem nebo postřikovačem s poměrem přibližně 7-8 m2 na litr. Vydatnost se bude lišit v závislosti na pórovitosti povrchu. Při použití více vrstev, je doporučené druhou vrstvu aplikovat do 24 hodin po prvním nátěru. V mnoha případech aplikace druhé vrstvy v odstupu 4-6 hodin je dostačující. Doporučujeme minimálně dva nátěry.

Technická specifikace

Obsah pevných látek: 38%
pH: 7-8
Úprava: Lesk
Doba schnutí (na dotek): 1-4 hod
Doba schnutí (provoz): 12 – 24 hod
Teplotní rozsah pro aplikaci: 10-40˚ C
VOC: 93 g/l
Doba spotřeby: 4 roky, pokud je skladován uzavřený

Použití

- Finální ošetření Ecobeton cementových stěrek
- Plochy určené pro automobilový provoz
- Dekorativní povrchová úprava keramických dlaždic a kamenů
- Nové a stávající betonové chodníky a schodiště
- Dřevěné podlahy / terasy
- Dekorativní nástěnné malby

Omezení

Používejte pouze v případě, kdy je povrchová teplota v rozmezí 10° – 40° C. Nepoužívejte, pokud jsou očekávané dešťové srážky v následujících 24 hodinách od aplikace. Chraňte materiál před mrazem.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při aplikaci nejezte a nepijte. Používejte ochranné rukavice a vhodnou ochranu očí. Ve špatně větraných prostorech používejte vhodný, schválený respirátor. Vyvarujte se vzniku aerosolu. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc okamžitě!

Příslušenství