G. G. Aquaseal - malá sada Zobrazit větší

Gi. Gi. Sealer - malá sada - 12,5 m2 (ve dvou vrstvách)

GGAQSL12

Nový produkt

Povrchová úprava, která poskytuje podlahám ochranu před absorpcí vody, olejů a tuků.

Více informací

12 ks

skladem

2 069 Kč s DPH

Parametry

Odolnost 4,5 / 5
Stabilita k úspěšné aplikaci doporučujeme před aplikaci Gi. Gi. Sealeru aplikovat 1 vrstvu sealeru Steinfix Plus
Výhody odolný sealer, vhodný i do míst, které jsou v kontaktu s potravinami (kuch. linky), dále na podlahy, schody, stěny
Způsob aplikace pomocí aplikátoru Snappy
Vydatnost balení 12,5 m2 ve dvou vrstvách, (25m2 v jedné vrstvě)

Více informací

Technický list

Bezpečnostní list komponent - A

Bezpečnostní list komponent - B

Gi. Gi. Sealer je povrchová ochrana určená pro cementové stěrky Ercole, Microbond a betonové povrchy. Je k dispozici v matném provedení.

Gi. Gi. Sealer je bezbarvý a nežloutnoucí. Vytváří ochrannou vrstvu na povrchu, zvyšuje trvanlivost a chrání před poškrábáním. Inhibuje průnik olejů a znečišťujících látek.

Gi. Gi. Sealer je dvousložkový a snadno použitelný výrobek.

 


Vlastnosti

 • Matný.
 • Nanáší se postřikem, válečkem nebo stěrkou z mikrovláken.
 • Bez rozpouštědel.
 • Bez zápachu.
 • Velmi trvanlivý, a to i v provozu.
 • Odolný vůči UV záření, nežloutnoucí.
 • Brání poškrábání.
 • Brání pronikání olejů.
 • Neobyčejná odolnost proti oděru


Použití

 • podlahy v exteriéru a interiéru
 • ochrana cementových stěrek Ercole a Microbond
 • průmyslové podlahy
 • bazény


Aplikace

Gi. Gi. Sealer aplikujte na suchý a porézní povrch. Smíchejte jednu část Komponentu B, dvě části Komponentu A a míchejte důkladně po dobu tří minut. Poté přidejte šest dílů čisté vody a opět důkladně promíchejte míchadlem. Doba zpracovatelnosti se pohybuje od 45 do 90 min.

První vrstvu Gi. Gi. Sealeru doporučujeme aplikovat vždy nízkotlakým nebo ručním postřikovačem. Sealer aplikujte rovnoměrně a v tenké vrstvě. Dbejte na to, aby na povrchu nezůstávaly přebytky produktu. První vrstva je zásadní pro úspěšnou aplikaci a je vhodné ji aplikovat v co nejslabší vrstvě. Na aplikaci první vrstvy nikdy nepoužívejte váleček (je zde riziko, že na povrchu zůstanou pruhy).  

Druhou vrstvu doporučujeme aplikovat mikrovláknovým aplikátorem „Snappy“, „Smoother“ nebo „T-BAR“, případně utěrkou z mikrovlákna nebo válečkem s krátkým vlasem. Před aplikací se ujistěte, že předešlá vrstva je již suchá a bez nečistot. Druhou a každou další vrstvu můžete aplikovat již vydatněji než první vrstvu. Dvě vrstvy Gi. Gi Sealeru jsou na běžné povrchy (podlahy, stěny) obvykle dostačující. V koupelnách nebo na kuchyňských linkách doporučujeme aplikovat 3-4 vrstvy.

Gi. Gi Sealer ztmavuje povrch. Pokud požadujete, aby povrch nezměnil odstín, aplikujte před Gi. Gi. Sealerem jednu vrstvu sealeru Steinfix Plus.

Gi. Gi. Sealer by měl být aplikován při teplotě od 5 do 30 stupňů. Po nanesení první vrstvy vyčkejte, až bude povrch suchý na dotek, obvykle 45-180 minut v závislosti na teplotě a větrání, poté mohou být aplikovány další vrstvy.

Další vrstvy vyžadují ke schnutí obvykle 3-8 hodin v závislosti na teplotě a větrání. Po aplikaci nástroje omyjte mýdlovou vodou a lihem. Lehký provoz je možný po 16-24 hodinách, plné zatížení po 24-48 hodinách. Sealer získá požadovanou odolnost v prvních dnech po aplikaci, plně vyzraje po 7-10 dnech. Chraňte před mrazem a vlhkostí po dobu 12-36 hodin po aplikaci. Ujistěte se, že povrch je před použitím suchý.

Aplikační video: https://www.youtube.com/watch?v=FgR0Qqo0t_o


Vydatnost

Vydatnost Gi. Gi. Sealeru v malé sadě je 12,5 m2 ve dvou vrstvách.

Příslušenství

Ke stažení