Steinfix Plus Zobrazit větší

Steinfix Plus - 5 litrů

STNFXPLS5

Nový produkt

Steinfix Plus

je lesklý, nežloutnoucí, pronikající akryl/epoxy sealer sloužící k vytvoření odolného ochranného štítu betonových povrchů a Ecobeton povrchových úprav.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

3 618 Kč s DPH

Parametry

Odolnost 2 / 5
Stabilita stabilní, neovlivňuje barevnost povrchu (neztmavuje povrch)
Výhody jednosložkový, snadná aplikace, ideální jako první impregnační vrstva, následně doporučujeme aplikovat Gi. Gi. Seaer
Způsob aplikace idealně aplikátorem Snappy
Vydatnost balení 40 m2 ve dvou vrstvách, (80 m2 v jedné vrstvě)

Více informací

pdf Technický list

pdf Bezpečnostní list
Steinfix Plus chrání podlahy před skvrnami po pneumatikách, ropnými nečistotami a většinou chemikálií. Je použitelný jako finální ošetření na vnitřní nebo vnější povrchy. Steinfix Plus je bezpečná alternativa k přípravkům na bázi rozpouštědel s vysokým stupněm VOC. Steinfix Plus poskytuje houževnatou vazbu na téměř všechny druhy povrchů, nejen pouze na dekorativní beton, ražený beton a nové nebo stávající betonové povrchy.

Vlastnosti

Steinfix Plus zaručuje špičkový výkon a v porovnání s tradičními produkty na akrylové bázi poskytuje větší pružnost, chemickou odolnost, adhezi, odolnost a tepelnou odolnost.
Steinfix Plus je samosíťující, což umožňuje lepší tvorbu filmu, včasnou vodo-nepropustnost, přilnavost, extrémní trvanlivost a vynikající odolnost proti alkáliím a výkvětům. Snadno se nanáší, rychle schne a odolává UV záření.

Aplikace

Aplikujte štětcem, koštětem, válečkem nebo postřikovačem s poměrem přibližně 7-8 m2 na litr. Vydatnost se bude lišit v závislosti na pórovitosti povrchu. Při použití více vrstev, je doporučené druhou vrstvu aplikovat do 24 hodin po prvním nátěru. V mnoha případech aplikace druhé vrstvy v odstupu 4-6 hodin je dostačující. Doporučujeme minimálně dva nátěry.

Technická specifikace

Obsah pevných látek: 38%
pH: 7-8
Úprava: Lesk
Doba schnutí (na dotek): 1-4 hod
Doba schnutí (provoz): 12 – 24 hod
Teplotní rozsah pro aplikaci: 10-40˚ C
VOC: 93 g/l
Doba spotřeby: 4 roky, pokud je skladován uzavřený

Použití

- Finální ošetření Ecobeton cementových stěrek
- Plochy určené pro automobilový provoz
- Dekorativní povrchová úprava keramických dlaždic a kamenů
- Nové a stávající betonové chodníky a schodiště
- Dřevěné podlahy / terasy
- Dekorativní nástěnné malby

Omezení

Používejte pouze v případě, kdy je povrchová teplota v rozmezí 10° – 40° C. Nepoužívejte, pokud jsou očekávané dešťové srážky v následujících 24 hodinách od aplikace. Chraňte materiál před mrazem.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při aplikaci nejezte a nepijte. Používejte ochranné rukavice a vhodnou ochranu očí. Ve špatně větraných prostorech používejte vhodný, schválený respirátor. Vyvarujte se vzniku aerosolu. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc okamžitě!

Příslušenství