• -30%
search

EverCrete Vetrofluid - permanentní impregnace betonu na bázi silikátu

5 123 Kč
3 586 Kč Sleva 30%
s DPH Dodání: 24-48 hodin.

EverCrete Vetrofluid je permanentní (trvalá / doživotní) hydroizolace, která chrání beton před poškozením způsobeným solemi, zmrazovacími cykly, korozivními chemikáliemi a dalšími. Díky svému speciálnímu složení na bázi silikátu (vodní sklo a patentovaný katalyzátor) je umožněno přípravku Vetrofluid proniknout betonem do hloubky 10 mm až 40 mm. Vetrofluid utěsňuje póry betonu a stává se trvalou bariérou. Vetrofluid trvale hydroizoluje, vytvrzuje, stabilizuje zprašování  a chrání všechny typy betonu. Vetrofluid je mimo jiné určen pro dokonalé a doživotní ošetření pohledových a dekorativních betonů.

Balení
Počet
skladem

 

Doprava zdarma při objednávce nad 1000,- Kč

Evercrete Vetrofluid – Nepropustná ochrana pro váš beton

Představujeme vám Evercrete Vetrofluid, revoluční řešení, které přináší nekompromisní ochranu pro váš beton. Díky svému unikátnímu složení, které proniká hluboko do struktury betonu, nabízí Evercrete Vetrofluid doživotní ochranu proti škodlivým vlivům, jako jsou soli, zmrazovací cykly, korozivní chemikálie a další. Jestliže hledáte spolehlivý způsob, jak udržet váš beton v nejlepším možném stavu, neztrácejte čas hledáním jiných řešení – Evercrete Vetrofluid je odpovědí.

Ačkoliv můžete být skeptičtí vůči slibům o "doživotní" ochraně, nechte nás vás přesvědčit, že Evercrete Vetrofluid není jen další průměrný produkt na trhu. Naše technologie využívá pokročilé složky, jako je vodní sklo a patentovaný katalyzátor, aby zaručila proniknutí do hloubky až 40 mm. Výsledkem je utěsnění pórů betonu a vytvoření trvalé bariéry, která stojí mezi vaším betonem a jeho potenciální degradací.

Nenechte se zmást složitými názvy a technickými termíny; Evercrete Vetrofluid je snadno aplikovatelný a jeho účinky jsou dlouhotrvající. Váš beton bude chráněn, vytvrzen a stabilizován proti zprašování, a to vše s minimální námahou z vaší strany.5 největších benefitů produktu Evercrete Vetrofluid:

1. Doživotní ochrana: Evercrete Vetrofluid proniká hluboko do betonu, vytváří pevnou bariéru a nabízí tak trvalou ochranu, která vydrží celý život vaší konstrukce.

2. Odolnost proti extrémům: Ať už je vaše struktura vystavena silnému mrazu, solím nebo agresivním chemikáliím, Evercrete Vetrofluid ji udrží neporušenou a odolnou.

3. Ekologická volba: S přírodními složkami, které jsou šetrné k životnímu prostředí, je Evercrete Vetrofluid ekologickým výběrem pro ochranu vašeho betonu.

4. Snadná aplikace: Zapomeňte na složité postupy a nákladná zařízení; Evercrete Vetrofluid se snadno aplikuje a rychle vytvrzuje, což šetří váš čas i peníze.

5. Estetická ochrana: Nejenže chrání, Evercrete Vetrofluid také zlepšuje vzhled pohledových a dekorativních betonů, čímž zvyšuje estetickou hodnotu vašich projektů.

Investice do Evercrete Vetrofluid není jen investicí do ochrany betonu, je to investice do klidu a jistoty, že vaše struktury zůstanou pevné a krásné po mnoho let. Nečekejte, až bude příliš pozdě – ochraňte svůj beton s Evercrete Vetrofluid ještě dnes.

Ochrana betonu nebyla nikdy tak rychlá a snadná: stačí nastříkat na povrch hluboce penetrující impregnační prostředek Evercrete Vetrofluid a dosáhnete trvalé reakce v silikátové cementové matrici a učinit tak beton vodotěsný, ochráněn proti karbonataci a proti kyselinám.

EverCrete Vetrofluid je speciální hydroizolace zabraňující degradaci betonu. Spojení vodního skla a specifického katalyzátoru, umožňuje přípravku proniknout až do 40 mm hloubky betonu, těsní póry a stává se stálou ochranou betonu.
Vetrofluid: konečné řešení proti karbonataci betonu

Koroze betonu je vyvolaná korozí výztuže, která je také hlavní příčinou degradace materiálu. Korozi provází následující dva jevy:

 • snížení kvality výztuže
 • narušení struktury betonu a postupné odlamování úlomků betonu

Impregnace na beton Vetrofluid se svou hydroizolační schopností zabraňuje vstupu vody a oxidu uhličitého do betonu a brání tak korozi betonu.
Vetrofluid: laboratorní testy

Laboratorní testy prokázaly odolnost vůči povětrnostním vlivům. Po 300 cyklech opakovaného zmražení a rozmražení je beton ošetřený přípravkem Vetrofluid neporušen a stále neuvěřitelně odolný.

Neošetřený beton

Neošetřený beton

Beton ošetřený přípravkem Vetrofluid
Ekonomické řešení Ekonomické řešení: jeden litr přípravku Vetrofluid ošetří až 4m čtvereční
Snadná aplikace
Snadná aplikace: lze aplikovat nízkotlakovou pumpou, válečkem nebo štětcem na očištěný povrch. Doba zrání produktu je 36 dní, ale použitelnost ošetřeného materiálu je již po několika hodinách.
Ekologické řešení
Vetrofluid z portfolia společnosti Ecobeton je šetrný k životnímu prostředí a je kompletně netoxický a bezpečný pro člověka. Certifikát opravňuje Vetrofluid použít ve styku s pitnou vodou a na plochy s přímým stykem s potravinami. Úspěšně používáno v eko-vystavbách.
Použití

 • na podzemní stěny, kde je nutná hydroizolace
 • na ochranu vůči korozi betonu u mostů, podchodů, přehrad a tunelů
 • jako ideální ochrana pohledového betonu
 • na svislých stěnách
 • u základu staveb k zamezení vzlínající vlhkosti
 • na beton vystaven drsným klimatickým podmínkám
 • na nekryté části betonu
 • kdykoliv budete chtít zvýšit trvanlivost betonu
 • jako ochranný a uzavírací bezbarvý nátěr na pohledový beton
 • jako protiprašný nátěr na beton (vytváří bezprašný beton)
 • jako voděodolný ochranný nátěr na venkovní beton
 • jako ochrana betonu proti soli
Aplikace

 • Mosty, podchody, přehrady, tunely, silnice, chodníky.
 • Letištní plochy, cyklistické stezky, skate parky.
 • Parkoviště, náměstí, dvory, skluzavky, rampy.
 • Studny, rybníky, bazény.
 • Konírny, sklady obilí a sena, vepříny, sila.
 • Vinárny, podzemní základy.
 • Restaurování, dekorativní beton, sochy, umělecké výklenky.
 • Stadiony, sportovní zařízení.
Průběh aplikace

Výrobek se aplikuje ve dvou vrstvách s nízkým tlakem čerpadla na povrch čistý a odmaštěný. 6-8 hodin před použitím přípravku Vetrofluid povrch do nasycení zvlhčete. Před aplikací druhé vrstvy počkejte, až je povrch suchý.

Aplikace Vetrofluid - Přehrada Aplikace Vetrofluid – Ošetření stěn Aplikace Vetrofluid – Ošetření podlahy Aplikace Vetrofluid – Nádrž pitné vody
Aplikace Vetrofluid - Přehrada
Aplikace Vetrofluid – Ošetření stěn
Aplikace Vetrofluid – Ošetření podlahy
Aplikace Vetrofluid – Nádrž pitné vody
Technická specifikace

Složení Patentovaná směs vodního skla a specifického katalyzátoru
Riziko pro životní prostředí Žádné
Toxicita Žádná
Doba zrání 36 dní. Použitelnost po několika hodinách

Technická data

Vlastnosti Výsledek Normy, standardy
Koroze betonu Celková ochrana UNI 9944
Použití v kontaktu s pitnou vodou Vhodný D.M. 21.03.73
Zmrazení - tání 300 cyklů bez poškození UNI 7087/72
Absorce vody pod tlakem Snížení o 70% UNI 7699
Odolnost (negativní tlak) 1MPa – cca 10 atm Sintef
Pronikání do betonu Do 40 mm
Chemická odolnost Kyselina chlorovodíková, kyselina sírová, kyselina dusičná, louh sodný a další

pdf Technický list
pdf Bezpečnostní list

17 ks